Aljazeera Group Hakkında

Aljazeera Group tarafından 2000 yılında kurulan şirket faaliyetlerine Türkiye'nin kalkınma sürecindeki lider şirketlerden biri olma vizyonuyla başlamıştır.

20 yıllık yolculuğu boyunca çeşitli sektörlerde başarılı yatırımlar gerçekleştiren grup, günümüzde tüm paydaşları için değer katan, sermaye yapısı güçlü olan  şirketler grubuna dönüşmüştür.

Aljazeera Group deneyimli ekibiyle başta Orta Doğu, Avrupa ve Afrika olmak üzere faaliyet içerisinde olduğu geniş bir coğrafyada önemli bir marka haline gelmiştir.

3 şirketi ve 120 çalışanı bulunan Aljazeera Group müşterilerine ileri teknoloji, yüksek marka değeri ve dinamik iş gücüyle hizmet sunmaktadır.

Aljazeera Group başta Lojistik olmak üzere toplam 16 farklı sektörde hizmet vermektedir.

Bunlar:

 • Tekstil,
 • Gıda,
 • İnşaat,
 • Dekorasyon,
 • Altın
 • Eğitim ve Konaklama,
 • Madencilik,
 • Savunma ve Güvenlik Teknolojileri,
 • Turizm ve Otel İşletmeciliği,
 • Yedek Parça ve Servis,
 • Sağlık,
 • Eczacılık ve Yayıncılıktır.

   

İlgili sektörlerdeki uluslararası piyasaları yakından takip eden Aljazeera Group, tüm şirketlerinin gücüyle küresel rekabet koşullarını yakalamayı ve dünya standartlarına ulaşmayı hedeflemekte ve bu amaçta güçlü adımlarla ilerlemektedir.

Aljazeera Group çatısı altındaki şirketler, gerçekleştirdikleri finansal yükümlülüklerin yanı sıra, her faaliyetlerinde topluma, çevreye ve ekonomiye değer katmaktadır.

Aljazeera Group’un dünyanın farklı şehirlerine yayılmış ofisleri, müşteri odaklı hizmet modeli, güvenilir çalışan profili ve etkin iletişim ağıyla sektörünün fark katan temsilcilikleri arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tedarik zinciriyle ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap veren, onların rekabet güçlerini artırmaları ve ticari fırsatlar yaratmaları için bütüncül çözümler sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde küresel liderler arasında yer alarak Türk ekonomisinin gelişimine ve istihdam hacmine katkı sağlamak, tüm paydaşlarımız ve müşterilerimiz için azami değer yaratmak.

Değerlerimiz

Sahip olduğumuz değerlerin emin adımlarla ilerlediğimiz gelecek yolculuğunda başarıya ulaşmanın yegane anahtarı olduğuna inanırız.

Müşteri Odaklılık

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizi tüm değerlerimizin merkezine yerleştiririz.

Saygı ve Dürüstlük

Saygı ve Dürüstlük

Şirket içindeki partnerlerimiz, şirket dışındaki iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizde iş etiğine, saygı, dürüstlük ve adalet  kavramlarına önem gösteririz. 

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Tüm süreçlerimizde çevreye saygı gösteririz, sürdürülebilirliğe önem veririz.

Nitelikli İş Gücü

Nitelikli İş Gücü

Tüm iş süreçlerimizde verimli, nitelikli, kaliteli ve kendi alanında uzman çalışanlarla yol alırız. Çalışanlarımıza değer katacak projeler geliştiririz. 

Mükemmellik

Mükemmellik

Yeni teknolojilere yatırım yapıp iş süreçlerimizi optimum hale getiririz, daha kaliteli bir kurumsal hizmet ortamı için çaba sarf ederiz.

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Kurumsal itibarımızı her zaman ön planda tutarız. Çalışanlarımız, paydaşlarımız ve kamuoyu nezdindeki itibarımıza uygun hareket ederiz.

Yenilik

Yenilik

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için katma değer yaratan yeni ürünler, hizmetler ve teknolojiler geliştiririz.

Bütünlük

Bütünlük

Şirket politika ve prosedürleriyle uygun, bütüncül bakış açısıyla hareket ederiz. Açık, anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz. 

Sorumluluk

Sorumluluk

Gerçekleştirdiğimiz tam faaliyetlerin toplum ve çevre üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurur, ahlaki ve hukuki sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ederiz.

Kalite Güvencesi

Kalite Güvencesi

Sunduğumuz hizmetin tüm aşamalarında beklentilerin ötesine geçen verimlilik ve kaliteyi garanti ederiz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?