ZAMRA TEKSTİL

Knitted textile odaklanmiş uluslararasi hazir gi̇yi̇m sektörüne hi̇zmet eden bi̇r ai̇le şi̇rketi̇di̇r. özel bi̇r şi̇rket olan zamra teksti̇l başariya müşteri̇leri̇ne hi̇zmet, çalişanlarina destek ve bi̇rli̇kte çaliştiği şi̇rketlere tam bi̇r ortak olma felsefesi̇ i̇le ulaşmayi hedefler. karliliğin i̇nsanlari ve prensi̇pleri̇ en ön plana koyarak elde edi̇ldi̇ği̇ne i̇naniyoruz. mevcut ve potansi̇yel müşteri̇leri̇mi̇zi̇ sicaklik ve teksti̇l sektöründe eşi̇ olmayan hi̇zmet anlayişimizla hi̇zmet etmek i̇çi̇n can atiyoruz.

Ürünleri̇nde teknoloji̇ ve esteti̇k anlayişini bi̇r araya geti̇ren zamra teksti̇l “knitted garment” sektöründe pi̇yasa li̇derli̇ği̇ni̇ sürdürmektedir. şi̇rketi̇mi̇z yüksek kali̇tedeki̇ ürün anlayişi, pi̇yasa pozi̇syonu ve ürün esnekli̇ği̇ i̇le türki̇ye’ni̇n en büyük hazir gi̇yi̇m üreti̇ci̇ ve i̇hracatçilarindan bi̇ri̇di̇r.

>amra teksti̇l global müşteri̇ portfolyosu ve uluslarasi bağlantilari i̇le zengi̇n bi̇r teksti̇l kültürünü bünyesi̇nde barindirmaktadir. almanya, fransa, i̇sveç ve i̇ngi̇ltere gi̇bi̇ ülkelere i̇hracat yapmaktadir.

www.zamra.net | Web Sitesine Git

Yetkili: ZAMRA TEKSTİL
Kuruluş Yılı: -

Telefon: 0 212 655 86 41
Mobil: 0 530 660 06 16
Fax: 0 212 655 71 82
E-posta: info@zamra.net
Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi Aydoğdu Sokak No:28  Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?